LIVE
est. 5.9M influencer listings 🏢est. 71.4K sponsor listings 🌍est. 84.5B combined audience reach 📊13 platforms indexed 🗺️130+ countries covered 🏷️10,000+ niches 🦋est. 2.6M Bluesky creators 🎙️est. 1.3M podcast creators 🟣est. 973.6K Twitch creators 📈est. 254.2K Pinterest creators 🐘est. 181.8K Mastodon creators 🥊est. 164.9K Kick creators 𝕏est. 156.9K X creators est. 97.6K YouTube creators 🎵est. 67.4K TikTok creators ✈️est. 66.2K Telegram creators 🎮est. 10.4K Discord creators 🎬est. 4.6K Rumble creators 📈est. 2.7K Substack creators 🧵est. 2.2K Threads creators est. 5.9M influencer listings 🏢est. 71.4K sponsor listings 🌍est. 84.5B combined audience reach 📊13 platforms indexed 🗺️130+ countries covered 🏷️10,000+ niches 🦋est. 2.6M Bluesky creators 🎙️est. 1.3M podcast creators 🟣est. 973.6K Twitch creators 📈est. 254.2K Pinterest creators 🐘est. 181.8K Mastodon creators 🥊est. 164.9K Kick creators 𝕏est. 156.9K X creators est. 97.6K YouTube creators 🎵est. 67.4K TikTok creators ✈️est. 66.2K Telegram creators 🎮est. 10.4K Discord creators 🎬est. 4.6K Rumble creators 📈est. 2.7K Substack creators 🧵est. 2.2K Threads creators
79 окрема десантно-штурмова Таврійська бригада| Офіційний канал

79 окрема десантно-штурмова Таврійська бригада| Офіційний канал

🔄 Data last refreshed 6 hours ago
🤝

Make a deal with 79 окрема десантно-штурмова Таврійська бригада| Офіційний канал

🔒 Paid proposals held safely in escrow — released only when the work's approved.

Every booking is a normal escrow-protected deal.

Subscribers
11.2K
🎁 Free analysisfor 79 окрема десантно-штурмова Таврійська бригада| Офіційний канал

Known for

Знищили цілий батальйон рф: 79 ОДШБр 7 корпусу ДШВ показала рідкісні кадри боїв на Олександрівському напрямку*  79 ОДШБр 7 корпусу швидкого реагування ДШВ знищує противника на Олександрівському напрямку, де Сили оборони проводять наступальні дії.  У зоні відповідальності бригади противник безуспішно намагається діяти малими піхотними групами. Через активність наших десантників ворог має ускладнену123K views Знищили цілий батальйон рф: 79 ОДШБр 7 корпусу ДШВ показала рідкісні кадри боїв на Олександрівському напрямку* 79 ОДШБр 7 корпусу швидкого реагування ДШВ знищує противника на Олександрівському напрямку, де Сили оборони проводять наступальні дії. У зоні відповідальності бригади противник безуспішно намагається діяти малими піхотними групами. Через активність наших десантників ворог має ускладнену Вбив і спалив командира роти  Окупант на позивний «Білорус» — один із багатьох військовослужбовців рф, яких штурмовики 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади 7 корпусу швидкого реагування  ДШВ взяли в полон на Олександрівському напрямку.  В інтерв'ю він розповів, що прийшов на українську землю, бо йому було «цікаво подивитися, яка вона, ця війна».  Це був уже другий контракт окупанта.34.4K views Вбив і спалив командира роти Окупант на позивний «Білорус» — один із багатьох військовослужбовців рф, яких штурмовики 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади 7 корпусу швидкого реагування ДШВ взяли в полон на Олександрівському напрямку. В інтерв'ю він розповів, що прийшов на українську землю, бо йому було «цікаво подивитися, яка вона, ця війна». Це був уже другий контракт окупанта. За чотири місяці наступальної операції на Олександрівському напрямку десантники 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади 7 корпусу ШР ДШВ знищили 1000 окупантів.  У середньому це дві роти противника щомісяця. І все це в умовах наступальних дій, коли підрозділам доводиться не лише тримати позиції, а й рухатися вперед та вибивати ворога з добре підготовлених укриттів.  Чотири місяці боїв,11.1K views За чотири місяці наступальної операції на Олександрівському напрямку десантники 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади 7 корпусу ШР ДШВ знищили 1000 окупантів. У середньому це дві роти противника щомісяця. І все це в умовах наступальних дій, коли підрозділам доводиться не лише тримати позиції, а й рухатися вперед та вибивати ворога з добре підготовлених укриттів. Чотири місяці боїв, Два покоління - одна робота  Історія двох десантників 3-го десантно-штурмового батальйону 79-ки, 7 корпусу швидкого реагування ДШВ які під час свого першого бойового завдання успішно зачистили декілька посадок від окупантів. Між ними - десятки років різниці. Один ще зовсім молодий хлопчина, інший - уже дорослий чоловік. У цивільному житті вони навряд чи зустрілися б, але війна поставила їх пліч-о-9.8K views Два покоління - одна робота Історія двох десантників 3-го десантно-штурмового батальйону 79-ки, 7 корпусу швидкого реагування ДШВ які під час свого першого бойового завдання успішно зачистили декілька посадок від окупантів. Між ними - десятки років різниці. Один ще зовсім молодий хлопчина, інший - уже дорослий чоловік. У цивільному житті вони навряд чи зустрілися б, але війна поставила їх пліч-о-

📣 Post reach

27.4K
Avg views / post
2.5×
Reach vs followers

🔥 Top post: Знищили цілий батальйон рф: 79 ОДШБр 7 корпусу ДШВ показала рідк · 123K views

🔥 Top post Знищили цілий батальйон рф: 79 ОДШБр 7 корпусу ДШВ показала рідкісні кадри боїв на Олександрівському напрямку* 79 ОДШБр 7 корпусу швидкого реагування ДШВ знищує противника на Олександрівському напрямку, де Сили оборони проводять наступальні дії. У зоні відповідальності бригади… 👁 123K
З нагоди Дня Незалежності України командувач Десантно-штурмових військ, Герой України, генерал-майор Олег Апостол відзначив військовослужбовців 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади державними та відомчими нагородами. Також … 👁 3.7K Незалежність ніколи не давалася українському народу просто. За неї боролися різні покоління українців, і щоразу ця боротьба мала свою ціну: війни, репресії, втрати, біль і життя тих, хто не відступив. Українці ніколи не здавалися. Військо… 👁 4.8K Старший лейтенант, командир взводу, який служить у російській армії з 2019 року, потрапив у полон до українських десантників. Зазвичай шлях російського військового на цій війні значно коротший. Від підписання контракту до чорного пакета м… 👁 6.4K https://youtu.be/X-0iJOJqLxQ?si=h_S2pFWWf9rxEgud 👁 6.5K За чотири місяці наступальної операції на Олександрівському напрямку десантники 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади 7 корпусу ШР ДШВ знищили 1000 окупантів. У середньому це дві роти противника щомісяця. І все це в умовах н… 👁 11.1K Бетон і Циган — історія двох штурмовиків У їхній зоні відповідальності окупанти зникали, мов у Бермудському трикутнику Бетон та Циган, штурмовики 2-го десантно-штурмового батальйону 79-ї бригади 7 корпусу швидкого реагування ДШВ, пліч-о-… 👁 85.4K Два покоління - одна робота Історія двох десантників 3-го десантно-штурмового батальйону 79-ки, 7 корпусу швидкого реагування ДШВ які під час свого першого бойового завдання успішно зачистили декілька посадок від окупантів. Між ними - дес… 👁 9.8K Сьогодні 7-й корпус швидкого реагування Десантно-штурмових військ відзначає річницю з дня створення. Для нас честь бути частиною одного з найсильніших з’єднань Сил оборони України. Корпусу, який об’єднав бойові бригади Десантно-штурмових … 👁 8.4K Вбив і спалив командира роти Окупант на позивний «Білорус» — один із багатьох військовослужбовців рф, яких штурмовики 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади 7 корпусу швидкого реагування ДШВ взяли в полон на Олександрівськом… 👁 34.4K Українці століттями боролися за право жити у власній країні, говорити рідною мовою, самостійно визначати своє майбутнє та будувати державу на власних законах. Сьогодні ця боротьба триває. Щодня українські військовослужбовці доводять, що К… 👁 8.3K

📊 Channel activity & format

Posting cadence
1.2 / week
A lower-frequency channel — each post lands with more weight.
Content format
Mixed media
A mix of video and images — flexible for most campaign formats. Recent: 6 video · 3 image.

💡 Facts

👁️Averages 27.4K views per post.
🏅Earned the 10K Subscribers for passing 10K subscribers.

🕵️ Fake follower check

Estimated
63/100
Good Credibility score
~81%
Real Real audience
Low Fake-follower risk
Low Data confidence
  • Est. 81% real, active audience · Low fake-follower risk.
  • Strong engagement (~2.5× of followers engage each post) — an active, real audience.

Low confidence — few signals are public for this listing, so treat it as a rough screen. Heuristic estimate from engagement, follower ratios, account age & growth — a screening signal, not a guarantee.

About

Офіційний канал 79 ОДШБр. Військова частина з багаторічною історією та священою метою — захистити територіальну цілісність України від російського агресора. ДШВ – Завжди Перші! Слава Україні! 🇺🇦💪

📸 Gallery

Frequently asked questions

How much does 79 окрема десантно-штурмова Таврійська бригада| Офіційний канал charge for a sponsorship?
79 окрема десантно-штурмова Таврійська бригада| Офіційний канал hasn't published fixed prices yet. Send a proposal through SocialDB and agree terms directly — your payment is held in escrow until the work is approved.
How do I contact 79 окрема десантно-штурмова Таврійська бригада| Офіційний канал for a brand deal or collaboration?
Send a paid deal or collab request right here on SocialDB — we notify 79 окрема десантно-штурмова Таврійська бригада| Офіційний канал, and once they accept, your payment is held safely in escrow and released when the work is approved. You don't need to track down an email.
How many subscribers does 79 окрема десантно-штурмова Таврійська бригада| Офіційний канал have?
79 окрема десантно-штурмова Таврійська бригада| Офіційний канал has 11,200 subscribers on Telegram.

✉ Message 79 окрема десантно-штурмова Таврійська бригада| Офіційний канал

Reaching out to influencers is a Pro feature. Upgrade to message any influencer directly — perfect for brands and agencies booking sponsorships.

See Pro $9.95/mo →

Already Pro? Log in.

🎤 Event / appearance with 79 окрема десантно-штурмова Таврійська бригада| Офіційний канал

Booking an event / appearance is a Pro feature. Upgrade to book 79 окрема десантно-штурмова Таврійська бригада| Офіційний канал for an in-person or virtual appearance — payment held safely in escrow until the event is done.

See Pro $9.95/mo →

Already Pro? Log in.

Auto-generated from Telegram's public data — no affiliation with or endorsement by SocialDB. Is this you? Claim it · Remove

✉️ Contact